Polabská stavební CZ s.r.o. váš stavební partner s dlouhou tradicí. Polabská stavební CZ s.r.o. váš stavební partner s dlouhou tradicí.
         
 

O naší společnosti:

       

Společnost Polabská stavební CZ s.r.o. je čistě stavební společnost založená v únoru roku 2000 jako kontinuální pokračování společnosti Polabská stavební s.r.o.

Jedná se o středně velkou stavební firmu zabývající se výstavbou bytových, obchodních, administrativních a průmyslových objektů po celé ČR. Společnost provádí též projekční a inženýrskou činnost.

Společnost disponuje zkušeným kádrem autorizovaných stavebních inženýrů a techniků, a také vlastními kmenovými kapacitami všech dělnických profesí HSV. Jsme adekvátně vybaveni strojně a mechanizačně. Společnost má na sebe navázané dostatečně velké portfolio zkušených a ověřených subdodavatelů, zejména v odborných a řemeslných činnostech, což je nezbytným předpokladem pro úspěšné působení především v postavení generálního dodavatele stavebních zakázek. S ročním obratem okolo 200 miliónů korun stabilní stavební společností, která je schopna vyhovět vysokým požadavkům investorů.

Společnost od roku 1993 prošla základními fázemi vývoje a od roku 2003 zavedla a používá systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Společnost se zabývá i vlastní investiční činností formou developerských projektů, jejichž hlavní náplní je výstavba bytových domů.

 

 
 
Kontakty
Copyright © 2022 Polabská stavební CZ s.r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE